Vložit práci

Kvalita vyhledávání na Indeed

Ve společnosti Indeed máme jediný cíl, a tím je pomáhat lidem najít práci. Náš tým proto na Indeed neustále zajišťuje vysoce kvalitní a relevantní vyhledávání. Ze všeho nejdůležitější pro nás je, aby bylo používání Indeed pro uchazeče co nejpřívětivější. Věříme, že pokud se nám podaří vytvořit vysoce kvalitní službu pro naše uchazeče o práci, budeme moci zajistit širokou nabídku kvalifikovaných uchazečů pro naše zaměstnavatele, a to přesně podle jejich požadavků.

Náš tým Kvality vyhledávání vždy proaktivně prosazoval zásady kvality a díky zpětné vazbě jsme se od zaměstnavatelů dozvěděli, že by ocenili více informací o našich zásadách kvality a o tom, jak se vyvarovat jejich případnému porušení. Naší snahou je zvyšovat celkovou kvalitu pracovních nabídek na Indeed a zajistit co nejlepší vyhledávání nabídek pro naše uchazeče. Tým Kvality vyhledávání proto vytváří další veřejné dokumenty obsahující naše zásady vycházející z našeho přístupu ke kvalitě vyhledávání.Byl pro vás tento článek užitečný?
Používá technologie Zendesk